Tipy na zážitky

Zážitkové dárky jsou skvělou volbou, když chcete věnovat něco originálního, netradičního a přitom žádnou „hloupost“. Nabídka zážitků je široká, tak abyste vybrali dárek pro každého. Ať už potřebujete dárek pro ženu nebo muže, teenagera nebo seniora, se zážitkovým dárkem uděláte velkou radost.

Adrenalinové zážitky

Adrenalinem nabité zážitky jsou vhodné spíše pro mladší a odvážnější obdarované. Není ale výjimkou, když se tandemový seskok nebo bungee jumping daruje k  50. nebo i 60. narozeninám. Zkrátka záleží na tom, zda takový dárek obdarovaný ocení. Oblíbené adrenalinové zážitky jsou, kromě již zmíněného seskoku padákem a bungee jumpingu, také akrobatické lety letadlem, dobrodružné jízdy vojenskými vozidly nebo jeskyňnářské výpravy do podzemí. Pro někoho může mít adrenalinový náboj i poklidný let balonem.

Pivní zážitky

Sezení v hospodě s oroseným půllitrem není jediný pivní zážitek, který si můžete užít. Oblíbený nápoj si můžete vychutnat i v podobě pivní koupele, kterou provozují pivní lázně na mnoha místech České republiky. Součástí takového pivního zážitku může být masáž, relaxační aromaterapie, večeře v pivovarské restauraci nebo prohlídka pivovaru. V pivních lázních můžete strávit celý víkend a vychutnat si tak pivní zážitky plnými doušky.

Relaxační zážitky

Relaxovat a odpočívat musí každý. Proto každý ocení dárek, který mu umožní užít si pár chvil nebo dní plných pořádné relaxace v prostředí, které je k tomu přímo určené. Wellness salony a hotely nabízí různé procedury, které blahodárně působí na tÄ›lo i duši a navíc jsou maximálně příjemné.

Gurmánské zážitky

Máte v rodině nebo mezi přáteli opravdového gurmána? Pošlete ho užít si gastronomický zážitek, na který nikdy nezapomene. V zajímavých i luxusních restauracích si může pochutnat na vytříbeném menu a na kurzu vaření se pro zmÄ›nu naučit takové menu připravit i doma.

Podívejte se na celou nabídku zážitků, které nabízí zážitková firma ESENNCE.cz

Sdílet článek

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka