Adrenalinové zážitky

Každý muž si rád užívá domácí pohodu a klídek, ale občas je potřeba zažít něco velkého, něco, při čem se z těla vyplaví adrenalin a muž si opět dokáže, že ještě nepatří do „starého železa“. Buďte originální a vybírejte z adrenalinových zážitkových dárků. Nevíte, jaký zajímavý zážitek by chtěl obdarovaný zažít, ale víte, že by to mělo být něco velkého? Podívejte se na pár tipů, které jsme pro vás připravili.

Adrenalinové hity

Největším hitem poslední doby je bezesporu Flyboarding, adrenalinový sportovní zážitek, díky kterému budete moct létat nad vodní hladinou jako super hrdina z akčního filmu. Klasikou, která ovšem neomrzí, je seskok bungee jumping ze Zvíkovského mostu. Po takovém zážitku již nebudete mít nikdy stejný pocit, když se vykloníte z okna nebo nakloníte přes zábradlí. Pokud je oslavenec fandou do aut a motorů, dopřejte mu řízení neobvyklého stroje. Řídit může třeba super sporťák, který vídáte v amerických akčních filmech jako nezbytnou pomůcku při pronásledování nepřítele. Elegantní Lamborghini nebo nejslavnější světový sporťák Ferrari? Je to na vás.

Akce ve vzduchu

Adrenalinem jsou bezesporu nabité zážitky ve vzduchu. Seskok padákem z letadla v tandemu s instruktorem je bezpečný, ale kolena se při něm rozklepu i těm největším drsňákům. Akrobatické lety nebo pilotování malého letounu doporučujeme jen pro ty, kteří nemají problém se závratí.

Military zážitky

Má oslavenec rád vojenství a military pro něj není cizí slovo? Darujte mu některý ze zážitků, který ho přenese do akčního válečného filmu. Dopřejte mu na vlastní kůži výcvik jednotky S.W.A.T., kde si vyzkouší to nejdrsnější s těmi nejtvrdšími chlapy na světě. Mezi méně „škodolibé“ zážitky patří jízda v Hummeru nebo v obrněných vozidlech. Každý muž se skvěle pobaví u střílení z nejrůznějších zbraní.

Sdílet článek

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka